Haber

Şehirlerimizi demir ağlarla birbirine bağlıyoruz.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Gebze’yi karış karış gezerek vatandaşlarla buluştu. Yaman, “Adapazarı-Gebze-YSS-Halkalı Yüksek Hızlı Tren projesini 2028 yılına kadar hayata geçireceğiz. Ayrıca İstanbul-Ankara Süper Hızlı Tren projesini 2028 yılına kadar hizmete açacağız.” söz konusu.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Gebze’yi karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve beraberindekilerle Gebze’deki esnafı ziyaret eden Milletvekili Yaman, Türk Metal Sendikası Gebze Şubesi, Gebze Giresun Derelililer Derneği, Gebze Dostlar Avcılar Kulübü ve Gebze Duraklı Köyü ziyaretinde bulundu. kuruluş yöneticileri, vatandaşlara Yüzyıl Türkiye projelerini anlatarak destek istedi.

ŞEHİRLERİMİZİ DEMİR AĞLARLA BAĞLIYORUZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Cemil Yaman, “Türkiye’de hayata geçirdiğimiz otoyollar, bölünmüş yollar, havalimanları, hızlı tren hatları, liman ve tersaneler, akıllı haberleşme sistemleri gibi yatırımlarımızla dev ulaşım projelerini hayata geçirdik. son 20 yıl Güneyi doğuyla, batıyı doğuyla birleştirdik. 2028 yılına kadar Adapazarı-Gebze-YSS-Halkalı Yüksek Hızlı Tren projesini hayata geçireceğiz. Ayrıca İstanbul-Ankara Muhteşem Hızlı Treni’ni 2028 yılına kadar hizmete açacağız. Türkiye’yi yeni nesil elektrikli otomobil üssü yapma hedefimiz doğrultusunda yerli otomobilimiz Togg’un seri üretimini yıllar içinde artıracak ve 2030 yılına kadar 1 milyon araca ulaşmak.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

karatayajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu