Haber

Samsun Büyükşehir Belediyespor, TFF 3. Lig golü için Recep Sermet Boyar ile anlaştı

SporToto Bölgesel Amatör Lig (BAL) gruplarından Samsun Büyükşehir Belediyespor, Teknik Sorumlu Recep Sermet Boyar ile bir kez daha anlaştı ve hedefini “TFF 3. Lig” olarak belirledi.

Samsun Büyükşehir Belediyespor yeni dönem hazırlıklarına başladı. Hedefini “TFF 3. Lig” olarak belirleyen mavi beyazlı grup, geçen dönem grup lideri olan Recep Sermet Boyar ile anlaşma imzaladı.

“Büyükşehir TFF 3. Lig’e Yükselecek”

Yeni dönemde yine Samsun Büyükşehir Belediyespor’da yer alacağını söyleyen Teknik Sorumlu Recep Sermet Boyar, “Geçen yıl iyi bir sezon geçirdik. Bu yıl hedef şampiyonluk. Samsun’da bir grubun üst sıralarda yer alması değerli. profesyonel lig.Samsun Büyükşehir Belediyespor’un TFF 3. Ligi” Bir yenisinin olması için var gücümüzle çalışacağız. ve Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş” dedi.

Demirtaş, “Sporda doğru olanı yapıyoruz”

Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş, “Geçen dönemin ikinci yarısında hocamızla sporda doğru işler yapmak için anlaşma imzaladık ve yola çıktık. Zor bir dönemde kadromuzu BAL’da tuttuk. , nokta takviyeleri yaptık ve güzel bir aile olduk.Artık başkanımızla hocamızla beraberiz.Samsun Büyükşehir Belediyespor TFF 2.Ligde yada 3.Ligde olmalı Samsunlu çocukların hedefi olmalı.Ortası olmalı Samsunspor yolunda gelinen nokta.Samsun’a bunu sağlamak için sporda doğru işler yaparak yine hocamızla anlaştık ve bu hedeflere ulaşacağız.Başarının şartlarından bazıları inanmak,güvenmek ve olmak. uyum içinde.Hocamız ilk etapta bizi mahçup etmedi.Bundan sonra hocamızın raporu doğrultusunda iç ve dış transferleri yapacağız.Umarım Samsun Büyükşehir Belediyespor korkulu rüya görmeden TFF 3.Lig’e yükselir ve yol kazası olmadan. Taşıyacağız”. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu