Haber

Kılıçdaroğlu: Artık el ele, omuz omuza yürüyeceğimiz uzun bir yol var. Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandıracağız. başlıyoruz

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Millet İttifakı’nın değerli liderlerine güvenleri için teşekkür ediyorum. Artık el ele, omuz omuza yürüyecek çok yolumuz var. Cumhuriyetimizi taçlandıracağız.” demokrasi ile başlıyoruz.”

Millet İttifakını oluşturan altı siyasi partinin liderleri dün Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde bir araya gelerek cumhurbaşkanı adaylarını açıkladılar. Toplantıya ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur” diyerek ittifakın cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Millet İttifakı’nı oluşturan diğer 5 partinin liderlerini etiketleyerek, şunları kaydetti:

“Millet İttifakı’nın değerli genel başkanlarına inançları için teşekkür ediyorum. Artık el ele, omuz omuza yürüyecek çok yolumuz var. Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandıracağız. İşte başlıyoruz!”

digor-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu