Haber

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya: Mardin’de 3 terörist etkisiz hale getirildi

Mardin’in Nusaybin ilçesinde Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet Gündüz Harekatı kapsamında 3 terörist ellerindeki silahlarla etkisiz hale getirildi. Operasyona ait görüntüleri paylaşan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Son terörist etkisiz hale getirilene kadar mücadelemiz devam edecek.” ifadeleri kullandı.

“F-16 VE SALDIRI HELİKOPTERLERİ İLE ATEŞE DOKUNULDU”

Bakan Yerlikaya’nın paylaştığı paylaşım şöyle: “Mardin İl Jandarma Komutanlığımızın yürüttüğü istihbarat çalışmaları sonucunda Mardin-Nusaybin ilçesine bağlı BAGOK kırsalında J-SİHA tarafından tespit edilen teröristler, F- Dün Hava Kuvvetleri Komutanlığımıza ait 16’lılar ve ATAK taarruz helikopterleri. .

“MİLLETİN DUASI SİZLERLE”

Mardin İl Jandarma Komutanlığımız tarafından Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen ve JÖH/Jandarma Komando ve Güvenliğin de katıldığı Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet GÜNDÜZ operasyonunda bu sabah 3 terörist silahlarıyla etkisiz hale getirildi. Korucu Takımları. Operasyonu gerçekleştiren kahramanlarımızı tebrik ederiz. Milletimizin duaları sizinle.”

hazro-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu