Haber

Futbol: Spor Toto 1.Lig

SporToto 1. Lig’de 31., 32., 33., 34. ve 35. hafta maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre maçların programı şöyle:

31. hafta

7 Nisan Cuma:

16.00 Tuzlaspor-Altaş Denizlispor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

20.30 Dyorex Boluspor-Bodrumspor (Bolu Atatürk)

20.30 Göztepe-Yilport Samsunspor (Gürsel Aksel)

8 Nisan Cumartesi:

16.00 Sakaryaspor- Manisa FK (Yeni Sakarya Atatürk)

20.30 Altınordu- Eyüpspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

9 Nisan Pazar:

16.00 Beyçimento Bandırmaspor- Altay (Bandırma 17 Eylül)

20.30 Erzurumspor FK- Çaykur Rizespor (Stadyum açıklanmadı)

32. hafta

11 Nisan Salı:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Göztepe (Aktepe)

16.00 Bodrumspor- Pendikspor (Bodrum İlçesi)

20.30 Yılport Samsunspor-Tuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

12 Nisan Çarşamba:

16.00 Manisa FK-Beyçimento Bandırmaspor (Mümin Özkasap)

20.30 Eyüpspor- Gençlerbirliği (Eyüp)

13 Nisan Perşembe:

16.00 Çaykur Rizespor-Sakaryaspor (Çaykur Didi)

20.30 Altay-Altınordu (Alsancak Mustafa Denizli)

33. hafta

15 Nisan Cumartesi:

16.00 Tuzlaspor-Bodrumspor (15 Temmuz Sancaktepe)

20.30 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk)

16 Nisan Pazar:

16.00 Erzurumspor FK-Manisa FK (Stadyum açıklanmadı)

20.30 Göztepe-Eyüpspor (Gürsel Aksel)

17 Nisan Pazartesi:

16.00 Beyçimento Bandırmaspor-Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül)

20.30 Gençlerbirliği-Altay (Eryaman)

20.30 Dyorex Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)

34. hafta

22 Nisan Cumartesi:

19.00 Eyüpspor-Pendikspor (Eyüp)

23 Nisan Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)

13.30 Bodrumspor-Altaş Denizlispor (Bodrum İlçesi)

16.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Altay-Göztepe (Alsancak Mustafa Denizli)

24 Nisan Pazartesi:

16.00 Manisa FK-Altınordu (Mümin Özkasap)

16.00 Beyçimento Bandırmaspor-Erzurumspor FK (Bandırma 17 Eylül)

20.00 Sakaryaspor-Dyorex Boluspor (Yeni Sakarya Atatürk)

35. hafta

28 Nisan Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Bodrumspor (Eryaman)

29 Nisan Cuma:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Manisa FK (Aktepe)

16.00 Tuzlaspor-Eyüpspor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

19.00 Pendikspor-Çaykur Rizespor (Pendik)

30 Nisan Pazar:

13.30 Dyorex Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

16.00 Altınordu-Beyçimento Bandırmaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Altaş Denizlispor-Yilport Samsunspor (Denizli Atatürk)

1 Mayıs Pazartesi:

20.00 Erzurumspor FK-Sakaryaspor (Stadyum açıklanmadı)

tonya-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort