Haber

Edirne’de AK Parti ilçe başkanlarına atamalar yapıldı

AK Parti Edirne Merkez, Lalapaşa, İpsala ve Enez ilçe başkanlarına atamalar yapıldı.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, İl Başkanlığı’nda yapılan trend anketinin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Lideri Erkan Kandemir başkanlığında yapılan değerlendirme sonucu 4 ilçe başkanlığında değişiklik yapıldı.

Buna göre, AK Parti Merkez İlçe Başkanı olarak Önder Özcan’ın yerine AK Parti Edirne Belediye Meclis Üyesi Engin Makak, İpsala İlçe Başkanı olarak Hakan İlkdoğmuş’un yerine Mahmut Mehmet Tekin, Enez İlçe Başkanı olarak Ali Mercanoğlu’nun yerine Eyüp Soydemir, Lalapaşa İlçe Başkanı olarak da Erhan Ayyıldız seçildi. Yerine Seçkin Yörük atandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İl Başkanı Belgin İba, AK Parti teşkilatlarının her kademesiyle şehre katkı sağlamak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirtti.

Genel seçimlerin ardından yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını belirten İba, “İnşallah Edirne’nin istediği, Edirne’nin bütünleşeceği, sahanın istediği bir adayla yerel seçimlere gitmek istiyoruz. Bu bizim görevimiz. Biz örgüt olarak bunun mücadelesini veriyoruz. İnşallah Edirne Belediyesi’ni de alarak çalışmalarımızın karşılığını alacağız.” “Ödülümüzü alacağımıza yürekten inanıyorum” sözlerini kullandı.

İba, vatandaşların talepleri doğrultusunda Edirne’yi hak ettiği noktaya getirmek ve AK Partili belediyeye tanıtmak için çalıştıklarını, kendisinin de her zaman partisi için daha fazla çalışmaya çalıştığını belirtti.

İba, göreve gelen ilçe başkanlarına başarılar dileyerek, geçmiş dönemde partiye hizmet veren ilçe başkanlarına da teşekkür etti.

sariyahsi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu