Haber

Dünya Kupası’ndaki görüntüleriyle tepki toplayan Nusret’e bir darbe de FIFA Başkanı Infantino’dan geldi.

Arjantin-Fransa maçı Nusret’e yaramadı… Messi ile yaşadığı olay nedeniyle dünya gündemine oturan Nusret’e bir darbe daha FIFA Lideri Infantino’dan geldi. FIFA Başkanı Gianni Infantino ile yakın dostluğu olduğu bilinen Nusret’in içi açıldı. FIFA Lideri Infantino, Nusret Gökçe’yi sosyal medya hesaplarından takipten çıkardı. Geçtiğimiz günlerde ABD’nin en ünlü futbol turnuvasından men edilen Nusret’e art arda gelen darbeler ünlü ismin moralini bozmuştu.

TURNUVADAN İLK KESİLENLER

Dünya Kupası’ndaki pozları çok tartışılan Nusret Gökçe, ilk olarak 1914’ten beri düzenlenen futbol turnuvası Lamar Hunt ABD Açık Kupası’ndan men edildi. Bu hamlenin hemen ardından FIFA, Nusret Gökçe hakkında soruşturma başlattı.

YAKIN BİR ARKADAŞTAN BİR SAVAŞ

FIFA Başkanı Gianni Infantino, kişisel Instagram hesabından takip ettiği Nusret Gökçe’yi Dünya Kupası finali sonrası ortaya koyduğu görüntülerin ardından takibi bıraktı. Sky Sports muhabiri Kaveh Solhekol, Twitter’dan yaptığı paylaşımla buna dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı; “FIFA Başkanı Gianni Infantino şu anda Instagram’da 303 kişiyi takip ediyor. Bunlardan biri Salt Bae’ydi. Artık değil. Takip edilmedi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu