Haber

Bodrum Belediyesi ekiplerinden tatil çalışması

MUĞLA (İGFA) – Muğla’da Bodrum’un geleceğinin, denizlerin ve doğanın korunması için Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan altyapı çalışmalarında sona yaklaşılırken, belediye ekiplerinin bölge sakinlerinin ve misafirlerinin sağlığını koruması gerekiyor. 9 gün boyunca devam eden tatilde ilçe halkı tatili en iyi şekilde geçiriyor. 24 saat kesintisiz olarak yeniden görev başında olacak.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri ekipleri, kanalizasyon sistemi, elektrik ve internet sınırlarının yenilenmesi çalışmaları kapsamında ilçe genelinde yürütülen çalışmalardan ortaya çıkan toparlanma dönemindeki üst yapı çalışmaları için cadde ve sokaklarda çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların taleplerine cevap verebilmek için ulaşabilecekleri “444 00 48” numaralı Bodrum Belediyesi Davet Merkezi hattı, tatil boyunca günün her saati davetlere cevap vererek şikayetleri ilgili kurum ve müdürlüklere iletecek. .

Tüm Birimler Tetikte Olacak

Bodrum Belediyesi Fen İşleri, Güçlendirme Hizmetleri, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri, Zabıta, Veteriner Hizmetleri, Basın ve Kamu Yararı, Kültür ve Sosyal İşler müdürlükleri yarımada genelinde 1250 işçi ile yapılan planlar doğrultusunda 9 gün süreyle denetim ve hizmetlerine devam edecek. günler.

Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü, 7440 sayılı Kanun kapsamında vatandaşların borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin başvurularını almak üzere 26-27 Haziran tarihlerinde heyetin başında olacak. Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ofis ve kasalar açık olacak 26 Haziran Pazartesi tüm gün, 27 Haziran Salı saat 13.00’e kadar.

besnihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu